Opis stanowiska pracy oficera ochrony

Ten przykładowy opis stanowiska pracy oficera ochrony może pomóc w stworzenie aplikacji o pracę, która przyciągnie kandydatów do pracy zakwalifikowanych do pracy. Nie wahaj się zmienić tego opisu stanowiska, aby spełniał określone obowiązki i wymagania stanowiska.

Obowiązki pracownika ds. Bezpieczeństwa:

Utrzymuje bezpieczne środowisko dla klientów i pracowników poprzez patrolowanie i monitorowanie pomieszczeń i personel.

Obowiązki pracownika ds. bezpieczeństwa:

  • Zabezpiecza pomieszczenia i personel poprzez patrolowanie mienia; monitorowanie sprzętu do nadzoru; inspekcja budynków, wyposażenia i punktów dostępu; zezwalanie na wejście.
  • Uzyskuje pomoc poprzez alarmy.
  • Zapobiega stratom i szkodom poprzez zgłaszanie nieprawidłowości; informowanie osób naruszających zasady i procedury; powstrzymywanie intruzów.
  • Kontroluje ruch uliczny, kierując kierowcami.
  • Uzupełnia raporty, rejestrując obserwacje, informacje, zdarzenia i czynności nadzoru; przesłuchanie świadków; uzyskiwanie podpisów.
  • Utrzymuje środowisko poprzez monitorowanie i ustawianie kontroli budynku i wyposażenia.
  • Utrzymuje stabilność i reputację organizacji poprzez przestrzeganie wymogów prawnych.
  • Zapewnia działanie wyposażenia poprzez spełnienie wymagań dotyczących konserwacji zapobiegawczej, przestrzeganie instrukcji producenta; rozwiązywanie problemów z awariami; wezwanie do naprawy; ocena nowego sprzętu i technik.
  • Wnosi wkład w wysiłek zespołu, osiągając w razie potrzeby powiązane wyniki.

Umiejętności i kwalifikacje pracownika ochrony:

Podnoszenie, Umiejętności nadzoru, radzenie sobie z niepewnością, osąd, obiektywizm, niezawodność, kontrola emocjonalna, uczciwość, zarządzanie bezpieczeństwem, profesjonalizm, umiejętności raportowania

Zatrudnij następnego pracownika ds. Bezpieczeństwa

Nie możesz mieć odnoszący sukcesy biznes, jeśli nie możesz liczyć na wsparcie zespołu bezpieczeństwa, nie wspominając o plecach swoich klientów. Zaczyna się od świadomego zatrudnienia. Czy mógłbyś skorzystać z pomocy? Dołącz do Monster za darmo już dziś. Jako członek będziesz otrzymywać wskazówki i porady dotyczące rekrutacji, oferty specjalne, trendy w branży i wiele więcej. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, nie możesz pozostawić niczego przypadkowi. Pozwól, aby doświadczenie Monster pomogło Ci określić cechy kandydata na najwyższym poziomie, a także sposoby skontaktowania się z nim i wprowadzenia go na pokład.