Pittsburgh vs. Notre Dame informacje o transmisji na żywo, kanał telewizyjny: Jak oglądać NCAA Football w telewizji, streamować online

Przez 2 kwartały

The Notre Dame Fighting Irish eksplodował dla 28 punktów przeciwko obronie Pittsburgha, przewyższając już ich poprzedni wynik z Louisville Cardinals w zeszłym tygodniu. Notre Dame wychodzi na prowadzenie po pierwszej połowie z przewagą 28: 3 nad Pittem.

Fighting Irish cieszy się. kombinacja tag-team QB Iana Booka i WR Bena Skowronka. Pierwszy z nich przeszedł do dwóch niszczycieli czołgów i 182 jardów w 18 próbach oprócz zdobycia 41 jardów na ziemi, podczas gdy ten drugi był na drugim końcu tych niszczycieli i trafił na 107 jardów odbiór.Jednym z najbardziej ekscytujących momentów było przyjęcie przez Skowronka 73-jardowego TD w drugiej kwarcie.

To najmniej punktów, które Pittsburgh miał jeszcze w tym sezonie, przechodząc do trzeciej kwarty.

Kto gra

Nr 3 Notre Dame @ Pittsburgh

Aktualne rekordy: Notre Dame 3-0; Pittsburgh 3-2

Co warto wiedzieć

Po dwóch meczach na szosie Pittsburgh Panthers wracają do domu . Pitt i Notre Dame Fighting Irish zmierzą się w bitwie ACC o 15:30 czasu wschodniego w sobotę na Heinz Field. Notre Dame będzie paradować po zwycięstwie, podczas gdy Pantery będą potykać się po porażce.

Pitt przegrał w zeszłym tygodniu z Miami (FL) Hurricanes, spadając 31-19. QB Joey Yellen nie był dla Pitta żadnym znaczącym czynnikiem różnicującym i raz zdobył piłkę, uzyskując tylko 47,83% podań procentowych.

Większość punktów drużyny zdobyła dzięki uprzejmości drużyn specjalnych, które wniosły 13. K. Alex Kessman zagrał perfekcyjny mecz 4 na 4.

W międzyczasie, nawet jeśli nie „To dominujący występ Notre Dame pokonał Louisville Cardinals 12-7 w zeszłym tygodniu. Jedyne ofensywne przyłożenie Fighting Irish nastąpiło w pośpiechu z QB Ian Book.

Pantery są zdecydowanie słabszymi, więc „mają nadzieję”, że decyduje o tym rozmiar walki. To prawda fani mogą być jedynymi, którzy stawiają na nich, obecnie 1-3-1 ATS, aby pokryć różnicę.

Pitt ma teraz 3-2, a Notre Dame siedzi na 3-0. Dwie statystyki defensywne, które należy zachować uwaga: Pitt wchodzi do gry z 19 workami, co jest najlepszym wynikiem w kraju. Notre Dame zajmuje pierwsze miejsce w kraju, jeśli chodzi o dozwolone przyłożenia, z jednym tylko w sezonie.

Jak oglądać

Kursy

Fighting Irish to wielki 10-punktowy faworyt przeciwko Panterom, według najnowszych kursów futbolu uniwersyteckiego.

Dziwniacy dobrze wyczuwali tę linię, ponieważ mecz rozpoczął się od Fighting Irish jako 9,5-punktowego faworyta.

Powyżej / Poniżej: -110

Zobacz futbol uniwersytecki typy dla każdej gry, w tym tej, z zaawansowanego modelu komputerowego SportsLine . Zdobądź typy teraz.

Historia serii

Notre Dame wygrała oba mecze, które rozegrała przeciwko Pittsburghowi w ostatnich sześciu lat.